MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Reseskrin 7462170
nr 746 2170
Reseskrin
Asia, 1920s, length: 30, width: 15, height: 38, damages.
Asien, 20-tal, längd: 30, djup: 15, höjd: 38
Condition: skador
600
SEK 550
Monday Mars 12 2012
at 17:54:56
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr